Bogato dete pametno dete

Robert Kiosaki

Naučite svoju decu finansijskim znanjima pre nego što zakorače u svet odraslih!

Broj strana:
Pismo:
 Latinica
Povez: Meki
ISBN: 86-82683-23-7

- Da li obrazovanje koje dobijaju adekvatno priprema vašu decu za budućnost koja je pred njima?
- Da li školski sistem zadovoljava posebne potrebe vašeg deteta?
- Šta roditelji treba da urade ako se njihovoj deci škola ne dopada ili im loše ide?
- Da li su dobre ocene garant doživotnog profesionalnog i finansijskog uspeha?

Neretko smo svedoci toga da se oni koji su u školi nizali uspehe suočavaju s istim ekonomskim izazovima sa kojima se suočavaju i oni koji školu i nisu je shvatali najozbiljnije. Životni trendovi nameću nove zahteve po pitanju pripreme za svet odraslih i često studenti sa fakulteta izlaze nespremni za mnoge otrežnjujuće situacije, a život je previše kratak da bismo dozvoljavali da nas iznenađuju nove ekonomske krize.

Da li ste razmišljali o tome kako vas bankar ne traži svedočanstvo, nego finansijski obračun? Pripremajte svoje dete od malih nogu i kroz igru i zabavu ih učite finanskiskim znanjima pre nego što krenu u svet.

Zavirite u prvih 10-ak stranica ove knjige! Uživajte!

Robert Kiosaki

Napustivši svet biznisa, 1986. postaje suosnivač međunarodne edukativne kompanije. Od tada drži predavanja na temu biznisa i ivesticija polaznicima širom sveta. Zabrinut zbog rastućeg jaza između onih koji imaju i onih koji nemaju, Robert je osmislio društvenu igru CASH-FLOW, kroz koju, kako stariji tako i dece, uče upravljanje novcem.

Pročitajte i: