Direktno iz Dell-a

Majkl Del

Snažna autobiografija koja će vas ohrabriti da izađete iz zone komfora i uradite nešto izvanredno!

Broj strana:
Pismo:
 Latinica
Povez: Meki
ISBN: 86-82683-61-X

Još kao brucoš prestižnog Univerziteta, sa svega 19 godina, Majkl Del se odlučuje na korak koji iziskuju zrelost i hrabrost mnogo starijih ljudi. On napušta studije i osniva svoju kompaniju sa svega 1000 dolara, danas širom sveta poznatog imena, Dell Computer Corporation, prvu u industriji koja je prodavala računare po želji kupca. Usponi i padovi, razočaranja i pobede sa kojima se suočavao u svom dugogodišnjem iskustvu naučili su ga vrednim lekcijam, koje nesebično deli sa nama.

Priča o njegovom naglom sazrevanju i suočavanju sa velikim izazovima je sjajna lekcija o liderstvu, a njegove strategije otvaraju vrata nekim novim efikasnim načinima za očuvanje i uvećanje vašeg poslovanja.

Čujte šta će vam reći na stranicama ove knjige, jer ovaj čovek zna formulu uspeha.

Majkl Del

Majkl Del je napustio fakultet još u prvoj godini, vođen vizijom velike kompanije sa njegovim imenom. "Dell" je brzo postala vodeća PC kompanija u SAD i najveća svetska firma za personalne računare. On je više puta nagrađivan za vizionarsko vođstvo.