VEŠTINE I TAJNE USPEŠNE KOMUNIKACIJE

Osnovna Cena: 12.096,00 din.

Na popustu 10.281,60 din.

Ako se borite sa tremom i nelagodnošću u razgovoru sa profesorima, šefovima i nadređenim, ovaj seminar je idealan za vas!

Postanite govornik koga će svi želeti da slušaju!

Sviđalo se nama to ili ne, naš uspeh iz dana u dan zavisi od drugih osoba i načina na koji sa njima komuniciramo. Stoga, najdragocenija “roba” na svetu nisu ni zlato ni dijamanti, već vaša sposobnost umešnog i uspešnog ophođenja s ljudima!

Pomozite sebi na putu ka vrhu, investirajte u svoje odnose sa drugima!

Uz pomoć seminara Veštine i tajne uspešne komunikacije postaćete uspešniji učenik, student, profesionalac, zaradićete više novca, ostvariti veću prodaju, brže dobiti unapređenje, pobediti u većem broju pregovora i biti uverljiviji i uticajniji u svakoj situaciji!

Na seminaru ćete naučiti:

- kako da uspešno komunicirate sa supružnikom, decom, radnikom, šefom, poslovnim partnerima, profesorima, prijateljima, rođacima, …
- kako da steknete blagonaklonost, poverenje, prijateljstva i poštovanje
- kako da se usredsredite na rešenja, a ne na probleme
- kako da svakodnevne kontakte pretvorite u poslovne šanse
- kako da ostavite upečatljiv prvi utisak
- kako da afirmišete sebe i svoje kvalitete
- kako da postanete uspešan govornik

Trajanje obuke i način rada: Ovaj jednodnevni seminar se održava od 10 do 18 časova. Časovi traju 45minuta. Između časova su pauze od 5 do 10 minuta. Na polovini dana je duža pauza od 60 minuta. Pored interaktivnih teoretskih predavanja na seminaru se rade praktične vežbe čiji rezultat pokazuje stepen napredovanja svakog polaznika tokom seminara.

Materijal za rad: Priručnik sa svim teoretskim predavanjima i vežbama. Svaki polaznik seminara dobija Sertifikat.

Kotizacija za seminar po polazniku: 12.096,00 dinara. (u cenu uračunat PDV od 20%)

Pročitajte i: